KONTAKT PRODEJCE

 

 
Věra Roučová
+420 602 384 188
roucova(zavináč)ps-brno(tečka)cz


 
Ing. Michaela Hanáková
+420 725 654 351
m.hanakova(zavináč)ps-brno(tečka)cz

 

Objednejte se na prohlídku!

FINANCOVÁNÍ BYTŮ

Koupě nemovitosti do osobního vlastnictví


Naši makléři a hypoteční poradci s Vámi rádi proberou možnosti financování koupě bytové jednotky v projektu Domy seniorů Šakvice. Byty se prodávají do osobního vlastnictví a je tak možné je financovat hypotečním úvěrem nebo úvěrem ze stavebního spoření. Rádi Vám poradíme i v případě, že chcete nákup financovat prodejem jiné nemovitosti.

 

Výměna stávajícího bydlení za bydlení v Domě seniorů Šakvice

Vlastníte byt nebo rodinný dům a máte zájem o koupi bytu v našem projektu? Naši realitní makléři ocení Vaši nemovitost a prodají ji na realitním trhu za nejvyšší tržní cenu. Z obdržené částky si uhradíte nové bydlení, zbytek obdržíte na Váš bankovní účet. 

V případě, že uvažujete o koupi a nemáte dostatečnou finanční částku, můžete na přechodné období uzavřít nájemní smlouvu s tím, že nájemné Vám bude poté započteno do kupní ceny.

 

Investiční příležitost i pro mladší generaci

Pro mladší generaci, potomky seniorů, je koupě bytové jednotky výhodná investice. Chtějí-li se postarat o svoje rodiče, aby mohli prožít stáří tam, kde to za to stojí, pak je projekt Domy seniorů Šakvice jasná volba. Mladší generace svým rodičům bydlení zafinancuje a senior pak neplatí nájem. A pokud místo nájmu přispívá svým dětem na splácení úvěru, pak tím vlastně spoří svým dětem, které mohou byt v budoucnu prodat a nebo pronajmout.

 

Investiční příležitost pro všeobecnou veřejnost

Rezidence seniorů u Palávy je již nabízena i k pronájmu. V současné chvíli již máme první nájemce. Nyní máte jedinečnou příležitost koupit si byt či domek na investici a to "včetně nájemce". Nemusíte se tedy už o hledání nájemníků starat. Populace stárne a o zájemce o seniorské bydlení nebude nouze. 


Koupě bytu v projektu Domy seniorů Šakvice je výhodná a bezpečná investice.

 

Chcete-li se dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat.