KONTAKT PRODEJCE

 

 
Věra Roučová
+420 602 384 188
roucova(zavináč)ps-brno(tečka)cz


 
Ing. Michaela Hanáková
+420 725 654 351
m.hanakova(zavináč)ps-brno(tečka)cz

 

Objednejte se na prohlídku!

LOKALITA

Rezidence seniorů se nachází v malebné vesničce Šakvice, která v blízkosti Chráněnné krajinné oblasti Pálava. Nedaleké vodní dílo Nové mlýny, zříceniny Dívčích hradů (Děvičky), zámek Mikulov, vinařství Sonberk a Gotberg a mnoho dalších jsou skvosty jížní Moravy a ze Šakvic vzdáleny co by kamenem dohodil. Tato oblast je vhodná pro milovníky vína, rybáře či milovníky turistiky a cykloturistiky.

 

Obec Šakvice je velmí příjemná vesnička s 1350 obyvateli, která zaujme svou pohodovou atmosférou a konáním řady společenských akcí jako například: Vostatky, Košt vín, Tradiční hody, každoroční Vánoční koncert apod. (více www.akcevsakvicich.cz) Díky své komplexní vyváženosti aktivit v oblasti obnovy venkova, péči o památkově chráněné objekty a tradiční venkovskou pospolitostí se obec Šakvice stala Vesnicí roku Jihomoravského kraje 2013. Více o obci zde.

 

Šakvice se vyznačují výbornou DOPRAVNÍ DOSTUPNOSTÍ.

Obec je napojená na Integrovaný dopravní systém Jihomoravského kraje (IDS JMK)

Brno-Šakvice

Vzdálenost Brno-Šakvice je 37 km, autem po dálníci D2 (sjezd 25 - Hustopeče) jste v Šakvicích za 30 minut. Trasa zde.

 

U obce je taktéž důležitá železniční stanice, kde zastavuje rychlík na trase Brno-Modřice-Šakvice-Zaječí-Podivín-Břeclav-Hodonín, který jezdí každou hodinu. Délka cesty je 22 minut. Od železniční stanice vždy navazuje autobusový spoj do Šakvic, zástavka Obecní úřad, téměř před vchodem do Rezidence. Cesta autobusem trvá 6 minut

 

Cestujete-li veřejnou dopravou využijte plánovač trasy www.jizdnirady.cz